Genre not found
Artist not found
Album not found
Song not found

Moja i twoja nadzieja
Hey Lyrics


Spróbuj powiedzieć to, nim uwierzysz że
Nie warto mówić kocham
Spróbuj uczynić gest, nim uwierzysz że
Nic nie warto robić

Nic naprawdę nic nie pomoże
Jesli ty nie pomożesz dziś miłości

Musisz odnaleźć nadzieję
I nie ważne że nazwą ciebie głupcem
Musisz pozwolić by sny
Sprawiły byś pamiętał że

Nic naprawdę nic nie pomoże
Jeśli ty nie pomożesz dziś miłości

Moja i Twoja nadzieja
Uczyni realnym krok w chmurach
Moja i Twoja nadzieja
Pozwoli uczynić cuda

Nic naprawdę nic nie pomoże
Jeśli ty nie pomożesz dziś miłości

Nic naprawdę nic nie pomoże
Jeśli ty nie pomożesz dziś miłości

Nic naprawdę nic nie pomoże
Jeśli ty nie pomożesz dziś miłości

Nic naprawdę nic nie pomoże
Jeśli ty nie pomożesz dziś miłości

Lyrics © Universal Music Publishing Group
Written by: PIOTR JAKUB BANACH, KATARZYNA NOSOWSKA

Lyrics Licensed & Provided by LyricFind
To comment on specific lyrics, highlight them
Comments from YouTube:

LKSkombornia

jeden z najlepszych utworów rockowych w historii Polski

Doris Pepe

To jest poezja polskiej piosenki! Kocham ten kawalek.

Genadij Ovčinikov

классная песня

Rainer Winkler

Last time i listen to this song round about 1995 when i was on a journey trough Poland. The song was very popular and famous to this time in Poland and i remember, I hear it at radio and on many tape- decks.
I am very glad, to hear it again now. NICE SONG

Marek Der

@Mariusz W 1997 ludzie też próbowali się dorobić na tragedii. Choćby próbując grając cenami na surowce, z których moi rodzice wtedy budowali dom, do którego z Ciebie piszę. Też byli tacy, którzy chcieli gorzej.

Rząd zawsze myślał o sobie. Dziś myślą o wyborach. Wtedy o czymś innym. I tak myśleli o sobie.

Ludzie nie stosują się do zasad kwarantanny. Moje doświadczenie jest inne. Znakomita większość moich znajomych się do niej stosuje i próbuje ją wywierać na bliskich. Ludzie są bliżej siebie, współpracują, wspierają, prężnie pracujądla szpitali, szukają środków potrzebnych biednym, oferują się z pomocą na grupach na fejsbuku. Zakłądanie, że wtedy wszyscy byli cacy, a teraz nie - jest bardzo błędne. W 1997 byli tacy, którzy mieli w dupie poszkodowanych, niedotknięci w ogóle, niedowierzający w klęskę, która się rozlała po Polsce. Jeśli wydaje Ci się, że było inaczej, to to jest kwestia sentymentu, o któym piszę.

Nasze społeczeństwo nie jest pseudo społeczeństwem. Jest społeczeństwem. Ludzie są jacy są. To też już pisałem. Wszystkiego dobre. Nie wątp proszę w nas dzisiaj. Zawsze są Ci lepsi jak i Ci, którzy wypijącudza krew z jego krzywdy. Dziś jest o tyle inaczej, żę to inne czasy - medialne, głośne, pełne fake newsów i każdy możę powiedzieć wi nternecie, co myśli. W 1997 tak nie było

Mariusz

@Marek Der wystarczy spojrzeć co się dzieje teraz podczas epidemii, ludzie robią sobie żarty ,próbują zarobić na maskach płynach etc (sprzedając po mocno zawyżonych cenach . Rząd zamiast myśleć o dobrze obywateli forsuje wybory ,Ludzie na kwarantannie łażą zamiast siedzieć w domach. Widać tą różnicę. Nie zgorzkniałem ale stałem się introwertyczny do ludzi ,do pseudo społeczeństwa jakie mamy teraz ,ale dobrze wiedzieć że chociaż część jest normalna :) Pozdrawiam i zdrowia życzę .

Marek Der

@Mariusz "Bo kiedyś, to było...". Czasy się zmieniają, ale ludzie nie. Nie pozwól sobie zgorzknieć na współczesność, bo nostalgia Ci podkolorowuje przeszłość. Serio.

Mariusz

@BUSZUJACYWMROKU kiedyś było inaczej ,obawiam się ,że w tych czasach już nie byłoby takiej jedności, ludzie zmienili bardzo swoją mentalność. Czasu późnej postkomuny w Polsce trwały długo, i mam wrażenie ,że wtedy dbaliśmy o siebie jako naród, wiedzieliśmy o tym ,że my Polacy to jedna rodzina.Niestety dziś patrząc na ludzi to pomagamy po to ,żeby zrobić show w TV ,albo wcale i każdy patrzy swojej kiesy swojego nosa.Nie mówię tu o każdym ale odnoszę wrażenie ,że większość zdecydowana tak właśnie robi lub żyje. Kiedyś WOŚP był wydarzeniem gdzie kazdy się tym cieszył ,życał do puszki nawet w kościołach ,a dziś .... mówią że Jurek kradnie....

BUSZUJACYWMROKU

8BitGuy Pamiętam jak to leciało wtedy w tv, w sensie te spoty reklamowe pomocy dla powodzian z tą piosenką

1 More Replies...

The Blonde Adventurer

Głos pokolenia, Kasia jest królową polskiego rocka! :)

More Comments

More Videos