Genre not found
Artist not found
Album not found
Song not found

Postráž mi Emmu
Ultrazvuk Lyrics


No lyrics text found for this track.

The lyrics can frequently be found in the comments below or by filtering for lyric videos.
Comments from YouTube:

Peter Janusek

Škoda, že ten klip nereprezentuje ten text presnejšie...Keď som túto skladbu počúval, tak som si v hlave išiel klip a predstavoval som si ten klub, tú bitku v ňom...Tie fotky na bráne...Biletára, majiteľa klubu...ale určite nie, že Tonči bude barman, ale že sa pôjde do toho klubu baviť tiež... Ono filmársky je to natočené pekne,len to prostredie mi tam nesedí...Toto nieje v mojom ponímaní klub, toto je hospoda/bar...Berte to ako konštruktívnu kritiku....U klipu Slovák som sa bavil na detailoch..tu mi naopak chýbajú...PS:dal som like, lebo pesnička sa mi inak páči...

mochno1

Tak vsetci to pozname - jak vypada "mela" :) Vzali to rozpoctovo "decentne".

Stanislav Vinc

Presne to isté som mal "na jazyku", keď som pozeral klip... Ako keby ten, kto písal scenár, ho písal na základe prerozprávaného textu z druhej ruky... Klip väčšinou piesni pomôže, toto je presne opačný prípad.

DNS

Presne taký istý pocit som z toho mal....čaro v storytellingu je práve ten, že si tú story každý predstaví po svojom a keď klip nereflektuje presne celú story ako ide tak je to pre mňa dosť do očí bijúce radšej to budem naďalej počúvať bez klipu 😃

Lemon Juice

Súhlasím je to pajzel ... Berie to tej pesničke úroveň ! Ale i tak cením :)

UP Studio s.r.o.

Ako som už písal inde, veľmi cením Emmu že si zo seba už dokáže takto vystreliť :)
("zem bude rovná") :) Cením!

Michaela Brunovská

panebože, komentujúci, trošku sa povzneste! Mne sa ten fór, že to je točené v piatej cenovej, práveže páči. Pekne to vyzdvihlo kontrast s tip-top upravenými babami. Kluby s diskogulou, šampanským na stole a nagélovaných čávov máte v tuctoch iných klipov ;) Cením originálny prístup režiséra! A samozrejme, Vecko, Tono a Emma dobre zanôtili.

Ladislav Bese

Ako som vam pisal na instagrame...song ako taky je pecka ktora ma neskutocne bavi, ale bohuzial ten klip ju degraduje. Je to len moj skromny nazor, nie som ziadny odbornik. Ale ked som to pocul prvy raz tak som si v hlave predstavoval uplne nieco ine ako som teraz videl.

Mirka Pachutová

Skvelá Vec!!! 👌
A klip ma náhodou baví tiež, skvelé zábery, herecké výkony, baví!!

Kryštof Boháč

Skvělej song celkově, ale ten beat, to je úplná pecka! Tady se Vec teda překonal

More Comments