Genre not found
Artist not found
Album not found
Song not found

Gaboja
Nora Istrefi Lyrics


We have lyrics for these tracks by Nora Istrefi:

Ajo Po Te Pelqen Pse nuk me tregon, ku ishe dje.. Dikush me thaah, tjetren…
Anna Oh Anna, oh no no Anna Dashnine tem ti mos e…
Baby Jem Ku je ti Ku je ti Ku je ti Buzqesh pak baby Se kur…
Dy shoke Të më duash si di unë mmm... Si një mik, si…
I Jemi Je Me kohe e kom prit me ardh kjo dite Une jam…
Mos Me Le Mos më lë që të pres Mos me lë Eshte e kot…
Sa T'Kom Dasht A e ke dite? A e ke dite? Sa t′kom dashtê? Okej, tash…
Sje My Lifestyle Je kon pjesë e jetës teme E shumë probleme vec ke…
Ska Inat A ka dashni Po du me ni Sa ke gabu sa m'ke…

The lyrics can frequently be found in the comments below or by filtering for lyric videos.
Comments from YouTube:

Julia Riber Pitt

The Albanian language is very beautiful!

Urim Tefiki

Thank you...

Alb italia An

Julia Riber Pitt yes

Endless Love😍

Julia Riber Pitt keni te drejt.gjuh e bukur esht dhe esht konsideruar ne 10gjuht mr te veshtira n bot per tu.msua

Unknown Girl

thank you ❤❤❤❤😍

rafaela ela

I jemi je super kjo dhe pse ka kaluar shum koh kjo mbete hit

3 More Replies...

Klejdi Vata

Kenga me è bukur e te Gjitha viteve kenga magjike. E pavdekshme kjo kenge e prezantuar me mjaft hijeshi nga e e bukura Nora Istrefi me zerin e saj magjik dhe te embel. Adore Nora

Toqu Wholesale

O

Angelina D.

Ti duhet te kishe vajtur ne Eurovision. Kjo Keng eshte shum e bukur edhe kendon shqip.
congratulations Nora 😘😘love from Greece

Tumblr Pics

2020ende ndegjohet sepse eshte nje hit qe mbetet ne memorje dhe ne koh sikur te ish kende dje .thjesht nje perl kange e paharushme edhe nora po e kendon masmiri qe mundet me kendu nje kangetare .😍💥👑💎💖

More Comments

More Videos