Genre not found
Artist not found
Album not found
Song not found

4Dawid
andrzej rayski Lyrics


No lyrics text found for this track.

The lyrics can frequently be found in the comments below, by filtering for lyric videos or browsing the comments in the different videos below.
Comments from YouTube:

Trism Eos

Bardzo ciekawa rozmowa i miłe dla oka prowadzenie ;) Dlaczego tak mało wyświetleń?

Mark Mal

Wspaniały program. Proszę go wznawiać co jakiś czas, bo wiele osób mogło go przeoczyć lub w ogóle o nim nie wiedzieli. Pozdrawiam.

birgir siggi

Co za jełop dał łapsko w dół???????

marcinkowski mariusz

"szósta eskadra to była w sumie druga eskadra, ale tak na prawdę była to nasza pierwsza eskadra":) obaj panowie nie wątpliwie posiadają ogromną wiedzę, ale aby wiedzę przekazać trzeba umieć opowiadać, a z tym u obu panów kiepsko, dialogi za długie i nie składne, przerywane zupełnie nie potrzebnymi wtrętami

jado

Panowie eksperci zapomnieli wspomniec, ze informacje o polskich zolnierzach, w tym lotnikach, ktorzy z Anglii wracali do Polski zbieral Cz. Kiszczak, ktory tam zostal wowczas wyslany na misje wywiadowcza. Jako wywiadowca byl on kiepski, wiec dano mu biurowa prace zwiazana wlasnie z chcacymi powrocic do kraju.

Zygmunt Szymanski

Ci co wrocili ..Zalowali tego do konca zycia..znalem osobiscie mechanika z dyw 303 ktory bal sie wychodzic z domu bez eskorty kilku zaufanych kolegow.Przy swiadkach sbeki nie byli tacy agresywni..

birgir siggi

Co za pytanie? "Dlaczego Anglicy nie zaprosili polskich pilotów na paradę zwycięstwa"???? To proste! Wszyscy liczyli się z tym wąsiatym ludobójcą Stalinem i aby go nie rozsierdzić, naszych pilotów mieli w 4 literach! Zawsze Polacy dostawali w dupę mimo swojej waleczności i poświęcenia dla innych narodów!!!!

marcinkowski mariusz

@birgir siggi on ma racje a ty pieprzysz, zaproszono nas na paradę zwycięstwa ale nasze władze odmówiły, i bardzo dobrze, bo dla nas wojna była przegrana w chwili śmierci Sikorskiego, był to mściwy i marny dowódca II Wojny, ale z pewnością było by inaczej z nami gdyby go nie zamordowano na Gibraltarze

marcinkowski mariusz

@Zygmunt Szymanski dlatego panie Szymański musisz pan jechać do USA, Francji, Belgii, Holandii itp tam 90% Polaków to klasa średnia, tylko u nas w kraju uczciwy pracowity Polak to stworzenie z najniższej klasy, w sumie pozaklasowe, i wspomnij pan że za PRLu było tak samo, tyle że bez "filmów, telefonów i gierek"

Zygmunt Szymanski

Nie obronili !! Powinni z procy strzelac !!! Bzdura za bzdura !!!!

More Comments